top of page
IMG_20200507_142943_edited_edited.jpg

O nas

Od kilkunastu lat zajmujemy się handlem antykami,  głównie oświetleniem. Obsługujemy w większości klientów indywidualnych,  jednak współpracujemy również ze sklepami czy dekoratorami wnętrz. Na swoim koncie mamy duże projekty oświetleniowe - hotele czy pałace, w tym również budynki pod kuratelą konserwatora zabytków.

Zawsze dbamy o satysfakcję naszych klientów, dlatego nieobce są nam modyfikacje żyrandoli aby sprostać specyficznym wymaganiom, poszukiwania specjalnych artykułów pod zamówienie czy transport na drugi koniec Polski. Dzięki takiemu podejściu niektóre współprace trwają już od ponad dziesięciu lat, a nasi klienci chętnie polecają nas rodzinie i znajomym.

Wszystkie przedmioty sprowadzamy do kraju samodzielnie, wybierając najbardziej wyjątkowe okazy. W znacznej większości są to autentyczne, stare przedmioty z duszą, wykonane z dobrej jakości materiałów. W przypadku nowych, produkowanych obecnie artykułów zawsze dodajemy odpowiednią adnotację.

W sprawie cen, zakupu i dostawy prosimy o kontakt. Ze względu na charakter naszej działalności do każdej transakcji podchodzimy bardzo indywidualnie. Już sama oferowana cena kształtowana jest przez wiele czynników np. wielkość zakupu czy długość współpracy. Jeśli chodzi o dostawę to serdecznie zapraszamy po odbiór osobisty, co pozwoli również na zapoznanie się z pełną ofertą, część zamówień jesteśmy w stanie dostarczyć osobiście, z odbiorem na umówionej giełdzie lub przesłać kurierem po odpowiednim zabezpieczeniu.

 

IMG_20210728_071013_edited_edited.jpg
bottom of page